Регламент

 • Підтримувати, розвивати та рекламувати кінематограф України та інших країн
  Ознайомити публіку, професіоналів, дистриб’юторів кіно та телебачення з українськими та зарубіжними фільмами
 • Організовувати зустрічi з режисерами, продюсерами та студентами  мистецьких ВУЗів, як України так і інших країн світу
  Співпрацювати з продюсерами та фестивалями світу
 • Співпрацювати з іншими організаціями та культурними закладами, як України так і інших країн світу
 • Активно сприяти професійному партнерству та інформаційному обміну між Україною та іншими країнами у галузі кіноіндустрії та інших видів мистецтв
 • Підтримувати  талановиту творчу молодь у галузі кіновиробництва та інших видів мистецтва
 • Сприяти популяризації української культури, як в Україні так і за її межами
 • Підтримувати та популяризувати всі напрямки мистецтв, які є складовою частиною кіновиробництва – кіно, фото, образотворче мистецтво, музика, спів, балет і т.і.
 • Підняти престиж та роль документального та ігрового кінематографу, як важливого чинника у суспільному житті.

Авторські права на проведення кінофестивалю захищені Державним агентством України з авторських і суміжних прав, Свідоцтво про реєстрацію ПА № 2438 від 15.11.1999р.

На конкурсний перегляд приймаються повнометражні ігрові, короткометражні ігрові, документальні, науково-популярні, студентські (документальні та ігрові) фільми, телевізійні програми, 2018- 2020 р.р., державних  або  приватних студій  України чи будь-якої країни світу.

До фільму додається: синопсис фільму, фотокадр з фільму, фотографія режисера або оператора, з коротким змістом біографії.

Заявка для участі у конкурсі запропонованої форми.

Оригінали фільмів допущені до участі у головному конкурсі, подаються напередодні, не пізніше ніж за місяць до початку фестивалю.

Копії фільмів, які брали участь у фестивалі, власникам не пересилаються.

Оргкомітет  залишає за собою право показів фільмів – переможців,  в регіональних програмах “Відлуння Київського міжнародного фестивалю документальних фільмів”, як на території України так і за її межами.

При бажанні взяти участь у роботі фестивалю, організатори вирішують питання бронювання квитків (потяг, літак) та місця у готелі будь-якого класу, за попередньою домовленістю з учасником, але не пізніше ніж за місяць до його початку.