Українська програма 19-22 вересня | 2020 Міжнародна програма 4-6 жовтня | 2020

Шановні пані та панове!
Цього року фестиваль буде проводитися в 17-й раз, у Києві на двох локаціях, у Будинку кіно Національної Спілки кінематографістів України (19-22 вересня 2020 | українська програма) та ще в PMHUB (4 і 11 жовтня 2020 | міжнародна програма).
На фестивалі, на вас чекає підбір сучасного світового кіно відомих режисерів та режисерів, що тільки розпочинають свій творчий шлях; творчі зустрічі та майстер-класи.
Всі покази відбудуться з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм, для запобігання розповсюдження СOVID-19.

11 жовтня о 19:00 відбудеться Церемонія нагородження переможців 17 Київського міжнародного фестивалю КІНОЛІТОПИС – BEST FILM AWARDS, в івент-холі PMHUB

На вас чекають!!
-Урочисте вручення Нагород KIFFKinolitopys 2020- Імпровізації від композитора і саунд-продюсера Артура Даніеляна.

-Прем’єра вистави АСТО від Totem Dance Theatre. Хореограф Франческо Аннарумма (Італія).

-Музикальний перформанс: кращі хіти Едіт Піаф у виконанні заслуженої артистки України, композитора і актриси Вікторії Васалаті.

Ведучі Церемонії нагородження BEST FILM AWARDS: Марися Горобець, телеведуча, ведуча світських раутів, фундатор міжнародної платформи елегантного нетворкінгу, vision club MGVC
Микола Матросов, теле і радіоведучий

Квитки на на TicketsBox

Всі покази відбудуться з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм, для запобігання розповсюдження СOVID-19.

****************************

ПРОГРАМА ПОКАЗІВ

МІЖНАРОДНОЇ ПРОГРАМИ | KIFFKinolitopys

6 жовтня, 2020
БУДИНОК КІНО
Синя зала

18:35 УЗБЕРЕЖЖЯ
режисер Міруна Дуну
12 min., 2018, Нідерланди-Румунія

18:50 ШОЛОМИ
режисер Густаво дос Сантос
10 хв., 2020, Португалія

19:00 ЗЛАМАНІ СКАРБИ
режисер Сондра Соттіл
8 хв., 2019, Італія

19:10 МОНОЛОГ режисери: Лоренцо Ланді та Мікеланджело Меллоні 12 хв., 2019, Італія

19:30 НЕ ЗНАЮЧИ
режисер Лейла Їлмаз
95 хв., 2019, Туреччина

5 жовтня, 2020
16:00 Северин Наливайко. Остання битва! (з того, що не встигли показати під час української програми)
режисер Ігор Висневський
90 хв., 2019, Україна

17:35 РУДИЙ
режисер Каріна Вегілек
30 хв., 2019, Польща

18:10 МАМАН
режисер Хіла Коен
13 хв., 2018, Ізраїль

18:15 СИЛУЕТИ КОС
режисер Ротем Діманд
15 хв., 2018, Ізраїль

18:30 МОНОЛОГ режисери: Лоренцо Ланді та Мікеланджело Меллоні ( Marcello Zeppi Montecatini International Short Film Festival 12 хв., 2019, Італія

18:45 ОСТАННІ ДНІ ЛІТА
Режисер Карл Форшхаммер
56 хв., 2020, Данія


*********************************
4 жовтня, 2020 о 19:00

Grand Opening Party | Червона доріжка | Welcome drinks▪️-MEDITERRANEAN Short Films
– LOVE IN LIFE Short Films
Виставка робіт фотохудожниці Дарії Тіщенко-Журавель «Ефект Хамелеона» та «Тайна вечеря»
-Музичний перфоманс: мікс оперного співу Мар’яни Боднар з сучасною обробкою саунд-продюсера та композитора Артура Даніеляна, імпровізації та авторські твори композиторки, піаністки Олександри Морозової.
Ведуча церемонії відкриття: Марися Горобець, телеведуча, фундатор міжнародної платформи елегантного нетворкінгу, vision club MGVC
PMHUB
Адреса: вул. Іоанна Павла ІІ, 5

По програмі показів, на наступні дні – слідкуйте за оновленнями!


*******************************


ПРОГРАМА KIFFKinolitopys 2020

19 вересня, 2020, о 18:30
ВІДКРИТТЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРОГРАМИ 17 КИЇВСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ ‘КІНОЛІТОПИС’
ФІЛЬМ-ВІДКРИТТЯ “МАЛЕВИЧ”
режисер Володимир Луцький
88 хв., 2019, Україна–Італія
місце проведення: Будинок кіно (Саксаганського, 6) Червоний зал

20 вересня, 2020
місце проведення:
Будинок кіно (Саксаганського, 6) Синій зал
13:00 – 16:30 Українська студентська програма 2020
17:00 – Творча зустріч з режисером Олесем Саніним
Показ фільмів Позаконкурсної програми
17:30 ГРІХ
18:30 МАМАЙ

20:00 ЧАС НЕДИТЯЧИЙ (перенесено)
режисер Ольга Самолевська
60 хв., 2018, Україна

21 вересня, 2020
місце проведення:
Будинок кіно (Саксаганського, 6) Синій зал
14:40 БЛУЗА режисер Ріта Бунда 17 хв., 2020, Україна
15:10 Я БОЮСЯ, ЩО НАТИСНУ КУРОК
режисер Діана Гасаненко
7 хв., 2018, Україна
15:35 ЧОЛОВІК
режисер Оксана Артеменко
6 хв., 2018, Україна
15:45 НІЧНИЙ ШВИДКИЙ
режисери: Марина Артеменко, Оксана Артеменко
27 хв., 2019, Україна
17:30 ШТАНГІСТ
режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук
30 хв., 2018, Україна
18:10 ВАШ ВАСИЛЬ
режисер Олександр Авшаров
100 хв., 2019, Україна
19: 55 “ТІНІ” ІВАНА ЧЕНДЕЯ
режисер Вячеслав Бігун
20 хв., 2020, Україна
20:20 ЗАБОРОНЕНИЙ
режисер Роман Бровко
104 хв., 2019, Україна

21 вересня 2020
15:00 Майстер-клас “Об’ємний звук та його можливості”
від звукорежисерів Stream Sound Studio
місце проведення:
Кіностудія ім. О.Довженко
Реєстрація за адресою
ivolga.pictures@gmail.com
Місця обмежені!

22 вересня 2020
15:00 ЧАС НЕДИТЯЧИЙ
режисер Ольга Самолевська
60 хв., 2018, Україна
16:00 Студентські роботи
16:45 “ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ”
режисер Віктор Іванов
72 хв., 1961, (УРСР)
18:00 ЯКЩО БУЛО ЗАВТРА
режисер Анастасія Євченко
15 хв., 2019, Україна
о 18:30 ЗАКРИТТЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРОГРАМИ
ФІЛЬМ-ЗАКРИТТЯ “ДРОНИНІ МАНДРОНИ”
режисер Катерина Балабай
93 хв., 2020, Україна
місце проведення:
Будинок кіно (Саксаганського, 6) Синій зал

Спонсори та партнери